Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové pc

Ahoj lidi, Už dříve jsem se tu radil ohledně herního pc a dodnes běží a jsem naprosto spokojen, nyní mi odešel notebook a proto potřebuji poradit s výběrem mini pc. Moje požadavky plynulý internet přes wifi, skype, bluetooth není podmínkou, zkrátka kancl stroj, který poběží plynule a bez problému, hlučnost mi nevadí, ale uvítal bych menší spotřebu. Monitor a os mám, děkuji za pomoc, jen bych nerad poskládané sestavy, radši vybrat komponenty a z nich to postavit.

Škatule je to hezká, ale bez zdroje. Pamatuj na to. Greenový WD nekupuj, nedá se to použít ani v NASu, ne tak na systém. Do téhle bedny bez problémů 3.5" HDD, takže tě nic neomezuje - minimálně WD Blue. Já to skládám do minimalistických Chiefteců Flyers či FI, proto jsem navrhoval 2.5" 7200rpm (WD Black).