Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Anti Spy ware

Omluvte začátečníka /systém win.XP/, ale protože sem se snažil mít čisté pc, přečetl jsem mnoho rad a zkoušel.Jako antivir Nod 32, to se dočtu všude/popřípadě kaspersky/.Pak sem se dověděl :-D o existenci spyware, jal jsem se tedy zkoušet antispyware, našel jsem chvály na ad-aware / jo!! našel 3-4 cookie/, pak sem se nějak dostal k spy sweeper, ten už toho našel mnoho, jenže na odstranění je třeba doláres, tak sem zkoušel další různé scany a ten našel to a ten zas tohle, každý něco jiného a jiné množství a zase doláres!! Dospěl jsem k závěru že mít čisté pc znamená mít jej naplněný po uši programy za asi tak 1000000000 dolárů, nebo se stát profesionálem a odstraňovat to ručně- před čímž všude varují. A teď žádost o radu, jak na ty mrchy aby skutečně zmizely a nestálo to můj roční plat???? Děkuji - už vidím jak se :-D:-D:-D Ale fakt nevím co s tím.

používej internet explorer, používej outlook express, stahuj a instaluj všechno co uvidíš, klikej na každou přílohy v mailu, nechej si defaultně nastavené skrývání známých přípon a používej průzkumník a libovolný outlook, nech si jen servicepack 1 pro win, při surfování na netu měj nejvyšší práva (správce) - a spyware budeš mít věčně.

Se Spywarem jsem vedl dost válek a jako nejúčinnější je Spyware
terminator,ten zlikviduje hodně.Nod 32 je jistě dobrý antivir,ale
dal bych za něj tak maximálně 200Kč.Spyware terminator je ze stejné dílny jako awast a poradí s ledasčím.Oba dva jsou s registrací na rok zdarma,S.terminátor ani né.Pro běžného uživatele
si myslím,že bohatě dostačují a NOD32 je tak trochu o reklamě.
Při návštěvě velmi nebezpečných stránek mě velmi Nod 32 zklamal a měl jsem legální verzi.

lidi co si pletou spyware a antivir, co vědomě surfují po "velmi nebezpečných stránkách" s admošskými právy, a jako všichni čtenáři "jak na počítač" nedají dopustit na spyware terminator, jsou možná zajímaví jako pacienti, ale překročit práh firmy bych je viděl nerad.
se spywarem nevedu žádné války, nic takového nepotřebuju.

na svém pc nejsem lamou a otrockým trotlem, nýbrž administrátorem:
"A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry! A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš že jméno mé je Admoš!"
proto nepotřebuju instalovat pochybné removery, cleanery, antispywary a jiná nedůvěryhodná čistidla pro naprosté trotly - neměly by co na práci. malware díky vlastní blbosti dostávám maximálně 1x za 10 let :))
moudří už vědí, že neexistuje jediná cesta nebo jediný nástroj k ochraně pc, je to celý způsob chování u pc. to jen růžovoučké lamičky spoléhají na nějaký zázračný soft, který zachrání následky jejich předchozí demence.