Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GPU do 20 tis

ahoj mam tuto sestavu a chtel bych poradit co za grafiku
zdroj-Corsair AX1500i
desku-ASUS ROG RAMPAGE V EXTREME GAMING MB
procesor-Intel Core i7-5930K
ram-Corsair Dominator Platinum 16GB (4x4GB) DDR4 2800
chlazeni-Corsair H110i GT
HDD-ASUS RAIDR Express PCIe 240GB, SSD
diky za radu
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

- to zalezi len od tvojho rozpoctu
- ta zostava nebude mat problem so ziadnou jednocipovou/dvojcipovou kartou alebo SLI/CF kombinaciou 2-och kariet

- taka mala otazka - na co ti je v zostave 1500W zdroj, na to aby si ho aspon trochu potrapil, by si musel svoj CPU hodne pretaktovat a zdvyhnut mu aj slusne napatie a zaroven mat v PC 4 highend-ove grafiky

Já do práce jezdím autem ve čtyřech lidech. Mám si raději koupit autobus, do budoucna, kdyby stál polovičku? Novej stojí milion, ale za polovičku se to vyplatí! Co na tom, že bysme tam jezdili jen 4, místo třiceti lidí, hlavně že to stálo polovic. Přitom co mi dostatečně postačí, je auto za 250 tisíc.

Zdroj 600W za 3 tisíce ti udělá stejnou službu a přitom to bude kvalitativně pořád těžkej nadstandard. A 3 litry jsou čtvrtina toho superzdroja.

hneť prvú odpoveď si dostal dve grafiky na výber ako druhu odpoveď si dostal radu si počkať na novú radu od AMD.
Takže poradené a tiež ta upozornili že nezmyselne predražuješ zostavu (napr. ten zdroj) a na výkon to nemá žiadni účinok.

V prípade že chceš niečo viac tam môžeš skúsiť poradňu na zive.cz tam je takých denne aspoň 10 :)