Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS GTX750-PHOC-2GD5

Dobry den, chtel bych vymenit par hw komponentu. Konkretne cpu,desku,RAM a zdroj. Zajimalo by me jenom, jestli bude tento zdroj kompatibilni a bude na to stacit. CPU: Intel i5 4460 3.20GHz, deska: ASUS B85M-G, RAM: Kingston 4GB(v budoucnu upgrade), zdroj: Seasonic SS-400ET 400W. Grafiku mam ATI Radeon 5670 HD 1GB(upgrade v budoucnu). Jeste by me zajimalo, jestli tam bude sedet gpu. Co jsem se docetl tak deska ma PCI-E 2.0(coz ma ta ATI) /3.0. Jde mi o to jestli bude ATI kompatibilni a jestli bych tam potom mohl dat napr. ASUS GTX750-PHOC-2GD5 nebo nejaky, ktery ma PCI-E 3.0. Predem diky za odpoved.

- zdroj - zalezi ako je stary, v akej zostave sluzil, za akych podmienok
- doska - nevhodny vyber, zaprve obstarozny cipset (keby to bolo kombinovane s nejakym Pentiom alebo Celeronom, nepoviem ani slovo), za druhe slaba napakacia kaskada
- problem s PCI-E portami nieje, t.j. nieje problem pouzit PCI-E 3.0 kartu do 2.0 portu a opacne