Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Notebook který zvládne GTA V

Dobrý den, chci si koupit notebook který rozchodí GTA V no tak řekněme že by mi stačilo kdybych rozjel na střední detaily.
Nevím do kolikati tisíc dat cenovou relaci tak jestli bych vás mohl poprosit jestli by ste mi nějakej doporučily Díky moc :-)

Že za měsíc vychází GTAV. Pak podle recenzí či vlastní zkušenosti budeš vědět jak hra šlape. Jestli vývojáři dostojí svým slibům o optimalizaci i na slabší HW. Zatím tu mlátíme jen prázdnou slámu. Kdyby tomu tak bylo jak vývojáři slibují, tak ti ten notebook na to stačit bude (ten co nyní máš).