Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Dobrý večer mám problém s tímto nevíte co stím? Kernel-Processor-Power (Microsoft-Windows-Kernel-Processor-Power) Rychlost procesoru 0 skupiny 1 je omezena systémovým firmwarem. Procesor byl v tomto stavu sníženého výkonu od posledního hlášení 10 sekund. Děkuji.

Spust CPU-Z jaka je frekvencia jadier? Vytaz to naplno napr. pomocou prime95 (spust torture test), frekvencia sa zvysila u vsetkych jadier?

Nemas nahodou v BIOSe vypnute EIST? Pripadne nemenil si tam nieco v CPU podmenu?
Neskusas nahodou nieco taktovat?
Jaky mas skutocne problem? (urcite si len tak z nudy necitas event viewer)

Jak casto to tam je a preco to skumas? Ja by som to neriesil (aj ked je to dost divne. predpokladam ze to suvisi s "previazanim" frekvencie niektorych jadier napr. u hyperthreadingu, ale neviem preco to win hlasi. Alebo je tam nieco divne)
P.S. pripadne skus upgradnut BIOS ak nemas posledny pre tu dosku