Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace firmware na galaxy s5

Dobrý den, potřeboval bych s něčím pomoct, omilem jsem místo originální samsung galaxy s5 koupil kopii, a chtěl bych na ni nahrát originální ,,samsung,, android, neví někdo jak bych to mohl provést? Předem děkuji za odpověď.

omilem

to je teda chybicka

koupil kopii, a chtěl bych na ni nahrát originální

uz jsi videl, ze by nekdo koupil kopii obrazu a udelal z ni original? (no mozna jo, ale pokud ho chytili tak sedi za katrem) u mobilu to je jednodussi, nejde to.

tak je "kopie" a kopie. Viděl jsem jich pár, včetně pirátských s logem Samsung a kvalita samozřejmě je různá. Prvosledové "kopie" designu typu THL nejsou úplně špatné, samozřejmě za nízkou cenu nelze čekat zázraky. A pak jsou plně anonymní kopie, které mají za cíl oklamat zákazníka, protože vypadají jako originál, a to včetně obalu, a tam je už celkem logické, že "výrobce" bude reálně nedohledatelný, podpora nulová, kvalita špatná a nejhorší na tom bude to, že co výrobní šarže, to jiné součástky.