Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook

Dobré ráno, potřeboval bych koupit nový notebook, ale v ceně od 7 - 10 je jich tolik že se v nich nevyznám. Vím že za deset to nebude žádná slává ale ten plasták co jsem měl ted stál 10 a vydržel skoro 5 let více ani nepotřebuji. Líbý se mi Lenovo nebo Hp, doted jsem měl aušus. Díky moc za pomoc
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To co napsal adamoo je trochu odlišný notebook než ten co jsi napsal ty. U toho jeho notebooku je Intel core i3 a u toho tvého je to Intel Pentium
Já za sebe bych doporučoval, když už tak něco s Intel Core i5, protože nikdy nevíš kdy budeš potřebovat výkon navíc, a myslím že se vyplatí do toho investovat.