Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s grafickou kartou

Dobrý den. Včera večer sem jen tak na zkoušku dával grafickou kartu do počítače. Nahrazoval sem nvidia geforce g210 1GB od Asus kartou AMD r7 240 2GB noname značka. oBRAZ SEM PŘIPOJIL PŘEZ JEJÍ vga VSTUP a dostal sem se do Windows, ale nešla spustit jakákoliv hra a ani video neběželo. Zkoušel sem ze stránek AMD stáhnout jak catalysty tak jen drivery ke kartě a ničemu to nepomohlo :) psalo mi to něco ve stylu že nemůže spustit hru protože nepodporuje nějaký věci (Outlast) Assassins creed 2 se nezapne a minecraft například hází pád aplikace. Určitě za to může karta a chci se zeptat. Jestli musim odinstalovat třeba původní ovladače k té Nvidia nebo jestli tam můžou zůstat. Je to starší sestava s AMD athlon 5200+ 2 jádra o 2,7 GHZ a RAM 2 GB na starém DDR2 a WIN XP. Předem díky za rady a odpovědi.

No samozrejme ze musis odinstalovat tie ovladace od Nvidia !
Pri vymene VGA sa postupuje takto:
1. ked mas staru krafiku v pocitaci tak odinstalujes ovladace (Nvdia)
2. Vypnes PC
3. Vyberies staru grafiku a zapojis tam novu a aj NAPAJANIE NA GRAFIKU zapojis ak to ma!
4. Spustis Windows a nainstalujes najnovsie ovladace na tvoju grafiku pre tvoj Windows
AAaaaaaaa.. este jedna taka vec :)) Ked si zmenil graficku kartu tak pravdepodobne budes musiet zase preinstalovat vsetky HRY ! Pretoze ti nemusia spravne fungovat. Lebo oni boly nakonfigurovane na staru grafiku a nie novu takze hold musis preinstalovat hry ;-)