Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s monitorem

zdravim mam problem s monitorem...po naisntalovani novych ovaldacu na grafickou kartu nemuzu ovlada manualne monitor..kdyz zmacnkun a monitoru tlacitko MENU tak se nid nedeje...potrebuju v jedne hre kdyz zmenim rozliseni roztahnout brazovku...a jaksi nemuzu pomuzete mi ?

Kazda zobrazovaci jednotka (LCD/CRT) jde zapnout samostatne (aspon ja jsem nevidel, ze by to neslo). Odpojte monitor od PC a na chvilku (10 vterin) i od napajeni ze site. Pak ho zapnete musi se tam objevit hlaska no signal a kdyz zmacknete menu musi se zobrazit. Jestli ne tak je to servis. Pokud se zobrazi menu a jde jej editovat tak pak je chyba nekde v PC, ale s timto jsem se fakt nesetkal. Menu monitoru je nadrazeno nad ostatnim tedy data pro zobrazeni nejdou do PC a pak zpet po DVI, ten sw by musel nejakym zpusobem blokovat ci zamknout editaci menu.