Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MYŠKA - DPI

Ahoj, mám myšku od 800 do 2000 DPI.
Takže, když mám nastaveno 800 DPI, tak se ta myška bude pohybovat pomaleji a když mám 2000 DPI, tak stačí trochu popojet a kurzor se pohne více ?
Když klikám na tlačítko DPI, tak mi to chvíli bliká.Takže když mám nastaveno 800 DPI, tak by to mělo blikat nejpomaleji a když 2000 DPI, tak nejrychleji ?
Nemám v tom jasno :) Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jj vypnuté to mám :)
Takže se zeptám na tohle, abych v tom měl jasno :
1.Mám 800 až 2000 DPI.800 je nejpomalejší a 2000 je nejrychlejší ?
2.Když klikni na tlačítko DPI na myšce, tak mi to bliká (když to bliká nejpomaleji, tak se mi to pohybuje méně).Takže, když mi to bliká nejpomaleji, je to 800 nebo 2000 DPI ? (Myslím si, že nejpomaleji je 800, ale nejsem si jistý)
3.Při CS:GO skoro všichni hráči použivají např.800DPI a sensitivitu ve hře 1, když toto dám já, tak se mi to hýbe strašně pomalu a nemůžu se skoro otočit.(Jsem v domnění, že 800 je nejpomalejší, nejsem si jistý) Je něco špatně ?Díky moc :)