Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace LG D605 L9 II

Zdravim poradnu, mám asi 4 měsíce mobil tento mobil, ale potom co mi to nabídlo novější verzi andoridu (4.4.2 KK) tak se z ničeho nic vypne, začal se sekat,nebo při hovoru nefunguje reproduktor. Četl jsem si o tom na internetu že nejsem první komu to dělá,záruku mám a tak to chci odnést někam kde mi to zadarmo opraví, ale ať hledám,jak hledám nevím kam,neporadili byste mi kam to mám odnést?...bydlím v Benešově a jezdím do prahy na hlavák.

Předem děkuji

Ked si to kupil cez internet tak ti musely dodat aj fakturu ked ti to doslo.
Ak nemas doklady od toho a ani nevies a nespominas si kde si to kupil tak zadarmo to urcite ti nik neopravy ziadna firma ! MUSIS MAT DOKLAD O ZAPLATENI inak si to musis zaplatit,,,
Skus ist do akehokolvek servisu co robia napriklad bars-aku elektroniku oni ti poradia kam stym.
Popripade ak nepoznas ziadny servis tak chod do hociakeho obchodu s elektronikou a tam sa spitaj na osobnom oddeleni alebo niekoho kde davaju oni servisovat ich produkty...
Ale zadarmo, na to zabudni ! :-|