Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční program s mobilem

Zdravím všechny!Mám dotaz,jednou mi tady někdo poradil a napsal přímo i odkaz ke stažení MyPhoneExplorer pro komunikaci /přenášení dat/ s počítačem a mobilním telefonem Sony Ericson k700i.Stáhnul jsem ten program hned,ale až dnes jsem ho chtěl použít a nějak mi nejde.
Když připojím přes USB kabel mobil,tak výše uvedený program ho nemůže najít.První hlásí vydělat baterku z mobilu na 2 min.,restartovat počítač.Když vše udělám,tak pak mi to napíše ERROR.
Nevíte někdo čím by to mohlo být popřípadě doporučit jiný program ke stažení?
Děkuji

Nainstaloval si ovladac k tomu USB kabelu? Ak to je original od sony ericcson tak urcite bude aj na www.sony-ericsson.com, mas tam urcite aj vsetok potrebny SW pre komunikaciu s telefonom (naklep si europa, krajina, nejaku sekciu support alebo download, zvol si telefon, atd.).

P.S. uz tu raz bol pripad ze k telefonu (tusim k nokii) bol dodany nespravny datovy kabel, ptz dementny predavac to vymienal v krabiciach podla potreby ako sa mu zachcelo, takze skontroluj presne oznacenie kabla a na stranke sony ericsson pozri ci to sedi k telefonu.