Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrívání pc.

Zdravím, před nedávnem jsem rozjel na pc COD Adwanced warfare a po chvilce se začal sekat tak jsem pustil zárověň s hrou měření teploty a ukazovalo to teplotu 90 stupňů. Asi nemá cenu se ptát jestli je to moc, pc mám 5 let. Měl bych přepastovat? Ještě otázka. Podle čeho vybírat teplovodivou pastu? Podle tepelné vodivosti. nebo je ještě něco duležitějšího? Díky moc.

Chtěl jsem to sem napsat ale nevěděl jsem která teplota to je jestli cpu nebo desky. Parkety jsou co prosím? Jinak u té pasty je rozdíl v té tepelné vodivosti ne? Měl jsem na starém pc v idle 60 stupnu a cinskou pastu tak jsem vyměnil pastu a mám i při přetaktování do 50.