Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová CD/DVD mechanika do notebooku

Dobrý den,
sestra nějakým způsobem doslova urvala DVD mechaniku z jejího ntb a teď chce do ní novou.

Notebook: Lenovo EasyNote TE11HC

našel jsem nějakou Acer mechaniku, která "prý" pasuje tak akorát:
http://cz.eetgroup.com/i/KU.00805.051-Acer-DVD-RW- SATA-Tray-8X

Chci hlavně vědět, jestli musí koupit mechaniku výše, anebo může koupit jakoukoli notebookovou interní, kterou najdu - popřípadě, nebude lepší koupit nějakou externí?

Děkuji

Preco chces do lenovo davat cosi z aceru, a nehladas si pre lenovo?

Rozmery a rozhranie je normovane, t.j. mala by tam ist akakolvek SATA slim mechanika, problem je len v tom ze ta umelohmotna lista na konci je na roznych notebookoch rozna a ta zvycajne nesedi. Menit sa tiez moc neda ptz rozne mechaniky maju inde tlacitko a LED.