Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace

zPotřebovala bych poradit, včera chtěl notebook aktualizaci a když jsem jí spustila, tak se aktualizovaly i věci, který se nikdy neaktualizovaly. Když už se mi šlo konečně přihlásit na účet, tak mi pak místo plochy naběhne tabulka: Přizpůsobení nastavení, konfigurace individuálního nastavení uživatele. Toto přizpůsobení ale trvá klidně hodinu a pořád se nic neděje. Tak bych potřebovala prosím poradit co s tím.

no dycky mi probíhala aktualizace kde mi to naběhlo do 100% a mohla sem dál fungovat a včera mi to naběhlo normálně do 100% a místo abych šla na pc tak mi naběhlo duhový pozadí a aktualizovali se věci. Nikdy to tak nebylo. Už nevím co všechno se aktualizovalo, ale nabíhalo mi to asi 3x a pak mi naskočila taková velká tabulka, kde to po mě chtělo jak se připojím na internet, jestli chci zachovat heslo a účet na notebooku a další takovýhle věci ohledně nastavení a tak sem dala další, další, dokončit a místo pozadí tam mám černou plochu kde je tahle tabulka jak už sem psala. Mimochodem mám W8

A to sa stalo samo od seba, alebo kto tam aktivoval jake aktualizacie konkretne a jak presne?

Toto vypada skor na novu instalaciu Windows, alebo 8.0 -> 8.1 apod. Nechaj to este hodinu, nic ine ti asi neostava. Nabuduce si kontroluj co sa aktualizuje, nenechavaj tam automaticky instalovat (nastav si ze len upozornit)

chce to po mě snad každej týden aktualizaci, vždycky to bylo v pohodě ty konfigurace a to všechno a včera todle.. je pravda že sem to nastavení nějak extra nečetla bylo toho dost a já už to chtěla mít za sebou.. no mám to zaplý ale když to nic neudělá.. nechce se mi to nýst někam k někomu, akorád mi to rozvrtá a mám tak docela důležitý věci

kazdej tyden nie su aktualizace ktore by si si vsimol/vsimla, takze tam bolo asi nieco blbo uz predtym.

P.S: jake "nastaveni" si necetla kde? Jak to vypadalo presne?

P.S.2. ked to nechas, tak to raz urcite skonci. Ak to neni zaseknute uplne. Mozes mat aj vadne sektory na disku a snazi sa ich to precitat. To tiez raz skonci, ale nie tak rychlo ako normalne :)

jak sem říkala že naskočila tabulka, tak ona měla snad 4 strany, celý popsaný a dycky před větou buď prázdný nebo zaškrtlý křížek a tak já to nějak nečetla že sem si myslela že bych stejně všechno tak nechala, jelikož tomu moc nerozumím a tak sem akorád dala další..až to dopadlo takhle chce to aktualizaci snad každejch 10 dní, někdy trvá 2 minuty někdy půl hodiny..

Tak tabulka na 4 strany asi nie su nejake aktualizace Windows, ale nieco co je treba si precitat aspon prvy riadok, ze co to chce v skutocnosti robit, jaky to je vlastne program a od koho, atd.

Momentalne to nechaj trebars este hodinu bezat, ked sa nic nestane tak skus ctrl-alt-del a odhlasit, ze co to spravi, pripadne v tom crtl alt del vpravo dole je aj tlacitko na vypnutie resp. restart

ked restartujes s tlacitkom shift, tak by mali nabehnut moznosti spustenia napr. nudzovy rezim (kde si mozes skontrolovat co sa dialo prip. pouzit bod obnovenia) alebo moznost obnovenia systemu na nejaky datum je aj priamo niekde v tej ponuke tusim.

P.S. len tam nespustaj obnovenie na vyrobny stav, ked nemas zalohovane data. To je inac tiez chyba, ze nezalohujes data. inac ako uplna nudzovka sa da spustit nejaky ubuntu z usb sticku, v nom si odzalohovat data na externy disk, a potom spustit obnovu na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti.

Tak to skus uz vypnut aj teraz, a potom o 10sekund zapnut, ci nabehne aspon ten nudzak. Ked nie tak to bude blbe potom potrebujes bud instalacku win a spustit tie moznosti opravy z nej, alebo linux na USB sticku a vykopirovat si data a obnovit system na vyrobny stav (klavesa ktorou sa to aktivuje zavisi od vyrobcu notebooku)

ok tak teraz mozes skusit ist do ovl.panely (alebo pravy klik na start) - windows update , a pozret si ze co to tam instalovalo vlastne, pripadne ci sa to neda vratit.
Alebo skusit ist do ovl.panely-historia suborov ci ochrana systemu ci jak sa to tam vola (su tam vo W8 aj 2 polozky podobne) alebo ovl.panely-system a tam je v rozsirenych karta ochrana systemu, a niekde tam hladas body obnoveni, obnovit system na nejaky datum a zvolis si datum vcera, a podobne

Potom ten nudzak zrusis tak ze zasa spustis msconfig, a na tej 2.karte ten nudzovy rezim zas odskrtnes a po restarte nabehne normalny rezim.