Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak defragmentovat v O&O Defrag Professional

Dobrý večer. Mám dotaz k tomuto programu. Má v nabídce 5 možností defragmentace. Která je podle vás nejlepší. Předem díky za info.
Xp pro sp2.
Ps: Možnosti jsou.
Skrytá
Místo
Kompletní podle názvů
Kompletní podle úprav
Kompletní podle přístupu

Četl jsem na to kdysi nějaké pojednání a z něho vyplynulo, že je vhodné defragmentovat podle jména. Důvodem je to, že pak jsou jednotlivé clustery aktuálně čteného souboru za sebou. Má to význam zejména u velkých souborů.

Od té doby defragmentuji podle tohoto doporučení a ale se to srazilo ke středu disku a odstranily volné bloky, tak jednou za půl roku na místo.

Všetci by ste defragmentovali, hoci je to vlastne k ničomu. Ako sa to vezme, pretože Windows ustavične niečo vytvára, kopíruje, maže a podobne. Ach, zlaté časy DOSu.;-) Skôr by ma zaujímalo, ako dostať hyberfil.sys a pagefile.sys na koniec disku, aby nezavadzali ostatným súborom.