Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na registry

Zdravim, chtel bych projet a vycistit si ve Windows XP Pro s SP2 registry, mohli by jste mi doporucit nejaky kvalitni free program, s kterym mate zkusenosti? Ja jsem, to uz je hodne davno, pouzival ale pokazde se mi "porouchala" okna a musel jsem reinstalovat, tak kdyz tak nejake rady pro zacatecnika. Dekuji za pripadne tipy a rady.

Můžeš zkušit i EasyCleaner, je zadarmo a lze v něm přepnout i na češtinu. Používám ho léta a žádnou škodu v pc mi nenapáchal, naopak pomáhá. Najdeš ho tady ecleane.h tm
Čištění pc umí i Spybot v nástrojích pro pokročilé.