Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení SIM karet do duálního telefonu

Ahoj, koupil jsem duální telefon a manuál je totálně nepoužitelný, vůbec nevím kterou SIM kam vložit, jednu mám na volání a jednu pouze na internet. Označení šachet je patrně WCDMA a GSM, je to tak malinkaté, že to nemůžu přečíst ani lupou! Poradí někdo? Děkuji

Ked nenapises jaky mobil, tak asi len jasnovidecka.poradna.net

P.S> zaujima ma aj jaky ptz co som letmo minule hladal dualsim tak boli len s jednym modemom t.j. ked si na datach tak sa ti nikto nedovola a naopak. Potom su SIM rovnocenne. Taky mobil s data + hlas sucasne na 2SIM by som mozno aj ja si kupil. Co to je za model?

WCDMA tam vlož tu sim s daty a do GSM na volání, GSM tj. 2g síť pomalejší avšak na volání stačí a WCDMA je 3G a 4G rychlejší siť... WCDMA by měla umět i GSM tzn. že když budeš v prostoru kde není k dispozici 3G a 4G síť tak automaticky přejde na 2G..zkus a dej vědět