Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty do pc

Dobrý deň, chcel by som počuť váš názor na komponenty, ktoré som si vybral do pc.
Procesor amd-fx-8300-d2275598.htm
Chladenie procesora http://www.alza.sk/cooler-master-seidon-120v-d4604 08.htm
Grafická karta http://www.alza.sk/gigabyte-n760wf2oc-2gd-d2166312 .htm
Zdroj evga-600b-bronze-d520297.htm
Matičná doska asus-m5a97-r2-0-d355391.htm
SSD http://www.alza.sk/crucial-bx100-120gb-d2301840.ht m
Skriňa evolveo-r04-d2302628.htm
HDD a ramky použijem zo starého pc.
Ide mi hlavne pomer cena / výkon , preto som sa rozhodol pre AMD procesor.
Od vás by som chcel počuť či sa mi tie komponenty zmestia do skrine a či bude všetko do seba pasovať , poprípade zmena nejakých komponentov za lepšie.
Ďakujem.

xp, vista, w7, w8.1
Vsetky mam ca. na 15GB velkosti (XP pod 10 tusim), s nainstalenym openoffice a zakl.vecami (TC, VC++, a malickosti)

P.S. a filmy mam na bluray diskoch, v maximalnej kvalite aka sa na svete vyskytuje, na rozdiel od stahovacov sprzdenych nezmyslov :)
Bezne videa z dovolenky apod zaberaju par GB.
P.S.2. hry nehram (aj ked nejaka ta hra by sa mi na moj 120GB SSD vosla)
A P.S.3. mam v notebooku a PC aj nejake DVD grabnute aby som nemusel pouzivat DVD, bezproblemov, par GB. Stejne take veci patria na USB stick do TV, a ne do pocitaca, kde len zbytocne zaberaju miesto.
A P.S.4. hudba asi 32GB flac tiez patri do receivera a ne do PC, ale mam ju aj v notebooku a PC. Miesta je na tom SSD dost aj na to.