Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC - Pomoc se sestavou

Dobrý den, chci si pořídit herní PC do 23000kč a jelikož nejsem profesionál a v těhle věcech se moc nevyznám prosil zda byste mohli ohodnotit můj výběr a napsat případný návrh za výměnu komponentu. Předem děkuji všem za ochotu a pomoc.
http://www.czc.cz/69oqj4pbjqiro8d6b2sr2v0lva/sezna m A bude stačit aby to rozjelo aspoň na HIGH Dataily Dying Light, DayZ a GTA V?

Hmmm... Základovka je podle mě zbytečně drahá, když já nebudu chtít taktovat a Osmijádrový procesor to zní sice dobře, ale co jsem slyšel je lepší si připlatit jenom za čtyřjádrový kvůli přehřívaní. Ale děkuji za návrh vážím si toho.