Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska vs grafická karta

Zdravím.
Získal jsem desku od Intelu DP55WB (socket 1156) a mám grafickou kartu HD 5850, která mi na mé starší desce fungovala. Když jsem ji dal na tu „novou“ od Intelu, tak nenaběhne monitor – není signál.
Grafiku jsem zkoušel ve dvou dalších PC a tam fungovala. Mám ještě jednu kartu – Ati 4850 a ta mi kupodivu na té desce funguje. Řekl jsem si teda, že to bude nekompatibilitou, že si 5850 s deskou DP55WB nerozumí. Objednal jsem tedy kartu novou (abych mohl popřípadě vrátit). Je to karta R7 260x od AMD. Bohužel ta taky nefunguje.
Zkoušel jsem si hrát s biosem. Moc tam toho není co nastavit, aby to případně mělo vliv na grafiku, ale nic jsem nenašel. Zapojil jsem monitor přes HDMI i přes DVI (redukce na VGA), žádná změna.
Měl by někdo nějaký nápad?
Díky

Zdroj Fortron FSP500-60GLN 500W, ale zkoušel jsem i jiný. Bios, jsem zapoměl napsat, sem dával poslední.
Desku, procesor, paměti... jsem dostal u nás v práci. Je pravda, že na něj nemohu přísahat. Chvíli tam ležel.

nema to aj integrovanu grafiku? Ak ano neskusil si ju natvrdo v biose vypnut? (nejake IGD niekde v northbridge/systemagent sekcii apod)

P.S. inac neviem preco to nenabehne moze byt ze blbne BIOS lebo je v nom nejaky bug, moze aj byt ze napajanie cez dosku (slot) je nejake blbe na tej doske. Skus tu kartu strcit viackrat nech sa trochu precistia kontakty, a kontroluj ci sedi v slote rovno (ak ne tak povol zaslepku nech nezavadzia o kejs)

Integrovanou nemá.
Kartu jsem zkoušel vícekrát (zápasil jsem s tím 3 dny). Odmontoval jsem i ten plechový kryt, kterým drží grafika v bedně, nic.
Napsat sem byla předposlední možnost :-)
Poslední je koupit jinou desku, ale nějak ji nemohu najít...