Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slabý výkon ve hrách

Zdravím,mám takový problém..na mojí sestavě bych měl bez problému rozjet nové hry jako jsou assassins creed:unity far cry 4 atd..ale nechce mi jet ani assassins creed 4 black flag na max :(
nevíte v čem by mohl být problém nebo jaké jsou mé možnosti?
zde je sestava mojeho notebooku :

windows 8.1 64bit
intel core i7-3630QM 2.4GHz turbo boost 3.4GHz
8Gb RAM DDR3
NVIDIA GeForce GT 650M

za 24 000 ? Jak říkaj kluci máš přemrštené nároky a pokud kupovat něco na hry tak pc! Ne proboha notebook a pak ještě čekat výsledky...

Já mám gt325 M a far cry 3 jsem rozjel na vysoke s 15 fps.. Propojil jsem to s lcd monitorem vysoke rozliseni a hral jsem to na stredni bez stínu a vyhlazování.