Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Grafickou kartou

Dobrý den, mám něco málo přes rok starý počítač. Nechval jsem si ho stavět u odborníka. Dva měsíce zpátky jsem reklamoval grafickou kartu,
vyměnili mi ji za stejný model, ale hned od začátku s ni byly problémy. U her se někdy objevovaly podivné textury....
par týdnu nazpět se začaly hry trochu sekat ---> hraju najednou černý obraz nic nemůžu dělat a za pár sekund je vše v pořádku.
Potom se mi začalo stávat to, že hraju a ukáže se mi jakoby plocha, zůstane myš ze hry v liště je ukazao že hra jede ale nic jiného nejde dělat
jenom ctrl + alt + delete ---> restart, odhlášení...
S další hrou mám problém - zapnu hru přihlásím se začne načíat a počítač se kompletně celý sekne nejde nic dělat ani ctrl alt delete :.(
Radili mi, že mám přeinstalovat systém, udělal jsem několikrát¨, ale nepomohlo, dále jsem zkoušel odinstalovat a nainstalovat znovu všechny ovladače,
taky nepomohlo.
Domnívám se, že jde o problém s mým GPU, ale můj známy si myslí, že jde o software.

Hry které hraju: Lineage 2, Guild Wars 2

PC:

zdroj: 450W AX450-60APN
Zkákl.deska: Gigabyte GA-B75M-HD3
procesor: Intel Pentium G2030, dual core, 3.00GHz 7serie
Ram: Crucial 4GB DDR3 1600 MHz
grafika: Sapphire Radeon HD 7750, 1GB GDDR5 (128bit)
HDD: Seagate Baracuda 7200 500GB 3.5"..
SSD: kingstone hyper X fury 120GB read - 500mb/s write 500b/s
operační systém: Windows home prem 7 SP1 64bit - legální

Prosím o radu Děkuji

Ak si myslis ze je to problem s grafikou tak to daj tomu znamemu kamaratovi nech to vyskusa na par hodin u neho na pocitaci.
Ale mozno je chyba inde = vypni pocitac aj zdroj a skontroluj ci mas zapojene dobre vsetky kable a dobre sedia.
Ake nepomoze kontrola kablov tak skus tu VGA u kamarata...
----
A inak ten zdroj aj ma znacku ? lebo si nenapisal znacku zdroja a mozno tam je pes zakopany !