Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi spalena cache CPU

Koupil jsem si nový amd sempron am1 ale i ve windows 8 ktery ma menší nároky než sedm se mi ve windows lágují okna během přesunu sem tam zadrhne zvuk a když spustím nějakou maličkost hned zabere 30 procent procesoru ačkoliv na jiným zabere 10 procent možná to dělá že nemám dedikovanou grafiku ale paměť mám 1666 mhz ale procesor umí jen 1333 mhz myslíte že je spálená cache cpu nebo RAM. Prostě ten počítač jakoby mele z posledního

nainstaloval jsi všechny ovladače k čipsetu a grafice?

Jinak ten sempron není žádný výkonový trhač asfaltu, použitelný je až Athlon 5350, nicméně desktop musí fungovat i s tím Sempronem. Takže to vidím na to, že jsi nenainstaloval drivery k desce.

Zbytek tvých domněnek je samozřejmě nesmysl.

všechny ovladače tam jsou ale třeba tam mám ssd disk ale ten se chová jako bych tam měl nějakej uplně obyčejnej že by deska neměla rychlou sběrnici ale sata má 6gbs myslíte že když si koupím dedikovanou grafiku do pci-e že by se to zlepšilo když by se ta m CPU vypla?