Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubývání místa na disku C

Dobrý den, 1T disk jsem si rozdělil na C=150GB a D=800GB. Po nainstalování všech potřebných programů a ovladaču na disk C mi zůstalo 80 GB ted už tam nic neinstaluju a mam tam 40 GB. Hry a ostatní věci instaluji na D. Vím že i když instaluji na D tak se něco ukladá i na C ale 40GB to se mi zda moc.

No řešil jsem to proto protože 40 GB co zmizelo mi přišlo dost. Programy instaluju na C ale hry na D protože ty dnešní mají většinou přes 30 GB ale už je to vyřešeno bylo to obnovením systemu už mám na C zase 80GB volneho místa. A neřešil jsem to kvůli nedostatku místa!