Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťi ram

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda budou fungovat Paměti RAM jak mají, když budu mít 2x stejné a dvě jiné?

Základní deska:
MSI P55A-G55 - P55, 2x PCIe x16, DDR3 2133, SATA III 2 459,00
RAID, USB3.0, GLAN, 8ch audio, ATX, sc1156 (podporuje dualchanel a má 2x 2 sloty pro RAM)

Slot 1: Kingston 2GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX (koupeno jako KIT 2x2GB)
Slot 2: Kingston 2GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX (koupeno jako KIT 2x2GB)
Slot 3: Kingston 2GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition
Slot 4: Zvažuji koupit (asi Crucial 2GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport případně doporučte)

Počítač sice ukazuje 6GB, ale nezaznamenal jsem žádné zlepšení, načítání her mi příjde stejně dlouhé, vytížení ram po zapnutí 50-60% (stené jako předtím) a při zapnutém prohlížeči si už moc nezahraji a nebo ano, ale čekám dlouho a hra občas spadne díky hlášce o nedostatku výkonu (vytížení 75%+, procesor i grafika jsou v pořádku, i když grafika při delším hraní cca 6h+ demoluje polygony a hra tedy místy zčerná). Pokud vypnu prohlížeč tak vytížení RAM spadne pod 70%, ale pokud jej nechám zapnutý, zapnu hru a po hraní ji vypnu, tak vytížení RAM spadne i po 50%.

Předem děkuji za rady, Jirka.

•No, celé je to náké divné.
•Dokoupení dalsí <RAM> ti nic nezrychlí, načítání her, ti zrychlí jedinē SSD disk, určitē na dalsí ram.
Jaky más windows, vyuzití <RAM> v 'IDLE', poslední verzi BIOS? Drivery jsi aktializoval kdy naposled ? V kazdém pripade, to vytizeni <RAM> je abnormalni.