Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace windows 8.1 - špatný obraz

zdravím :)
Nedávno se mi aktualizoval windows 8 na windows 8.1..
Po celé aktualizaci byl celkový obraz strašně velký, tak jsem ho zmenšila do původní velikosti, ale je hrozně natáhlý do šířky.. tím pádem ani ikona chromu vypadá spíš jako šiška. Dále mi přijde, že všechny texty jsou jakoby rozmazané ...
Štve mě to, nevíte někdo jak to vrátit do normálního stavu prosím? Nedá se na to dívat...

Skus skontrolovať nastavenia v:

ovladaci panel / nastavenie počítača -> vzhlad a prispôsobenie -> prispôsobenie -> zovrazovacie zariadenie / obrazovka
ovladaci panel / nastavenie počítača -> vzhlad a prispôsobenie -> Obrazovka -> Rozlíšenie obrazovky
ovladaci panel / nastavenie počítača -> vzhlad a prispôsobenie -> Obrazovka -> Nastavenie grafiky

a daj na predvolené.