Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ram a cpu chladič

Ahoj, pasivní chladič ramek třeba kingston blue je nevodivý ne? Jde o to že mám cpu chladič silentium pc grandis, kde se ventilátory upevnují pomocí železných svorek a část se dotýká chladiče ramek. Dik

Nejde ani tak o nějaký zkrat, ovšem každý ventilátor nějak vibruje a to může být za jistých okolností pro ten modul špatné.
V žádném případě by s ta pružina dotýkat modulu neměla, asi bych to řešil úpravou toho drátu, třeba zavléknutím už do té první dírky točáku.