Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vetráky Led

Dobrý den chcel by som sa opýtat na jednú otázku ktorá ma trápi posledné dni.Nie som velký labužník v pc,no predsa sa chcem dozvediet o vetrákov ktoré slúžia v mojej case.Zákupil som ju približne pred 6 miesiacmi a boli tam vetráčiky modré led no može sa stat že prestanú svietit ? Lebo ako pozerám svetlo už ochablo a je strášne malé tak či mam kupit nový vetrak alebo je to niečo iné dakujem za rady prosim nekritizujte ma :)

TiP~ Kup si <BILE, PRUHLEDNE"> ventilatory , pokud mozno <4Pin>/(popripade 3pin) barvené "LED" diody, par odporu +- "100 Ω", a vyrob si vlastni, tez jsem jednu dobu maslil, ale tzv. tuning, gravirovani a ostatni uchylarny jsem preforoval delaty sam....kupované, to mam pak moc komercni vzhled, s prapodivnou kvalitou

A co je vlastně: "velký labužník v pc" i když jím nejste? Slovo "labužník" je obvykle spojeno s kulinářstvím, lidově: "se žrádlem", nikoliv elektronikou.
A i když přeneseně, blikající kolotoč je něco jako plnidlo z "restaurace" McFujtajbl.