Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WD RAPTOR 36,7GB, WD360ADFD, 16MB, 10000rpm, SATA/150 - hlučnost ??

Ahoj.
Mám v plánu koupit WD RAPTOR 36, 7GB, WD360ADFD, 16MB, 10000rpm, SATA/150, ale bojím se hlučnosti, nevíte jak na tom je ?? Nemám zkušenosti z HDD co mají 10000 otáček. Je hlučnost na stejné úrovni jako disky co mají 7200, nebo hlučnost je rapidně z výšena. Předpokládám větší hlučnost, ale jestli uslyším pískaní a hrubej motor, tak to ho radši ani nechci.

::)::)::)

změna tučné kurzívy na běžný text (anarchist)

No to je celý o tom že "hlučnost" popsat normálně bez vybavení neumíme a každý to vnímá jinak.- Třeba mě se WD 320G nezdá hlučné. Rozhodně bys toho raptora měl spíš někde slyšet při práci - zvlášť pokud jsi na hluk nějak "alergický".

Jinak slyšet je dost - je to dělané na výkon...