Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc při zátěži

Zdravim , dal jsem do PC novou desku a procesor , a při spuštění Aktualizace softwaru nebo puštění hry se mi PC vypne . Teploty jsou ok cpu28 a grafika40 stupňů. Při malé zátěži beží pořád.
Sestava deska M5A99X EVO R.2.0
proc. AMD FX 8320
graf. Sapphire Vapor R9 280
zdroj FSP 700-50ARN 750W

Vypíná se to ano při zatížení u her když jsem mněl puštěný VLC s Youtube dohromady tak nic , ale právě mě zaráží při vyhodnocení PC ve win 8 to taky spadne . Asi začnu tím zdrojem nebo mám ještě jeden procesor a vyměním za slabší

Tak když vás tak strašně uráží, že když se v něčem hrabu, pak bych měl mít aspoň základní znalosti, když je to tuplem elektrický spotřebič, pak to se poníženě omlouvám, že jsem se vás dovolil tak dotknout! A to ještě v tomto případě užívám významově správné slovo: "diletant"...