Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná obrazovka... Pokračování...

Dobrý den dnes jsem zjistil že obrazovka kterou jsem si vzal ze servisu je v pořádku protože jsem myslel že je rozbitá skrz čáry které mi jezdí po monitoru. Tak jsem ji zabalil a chci ji až budu mít čas dát znova do servisu ale co se dnes stalo ? Na mojí staré obrazovce kterou jsem používal do dnes mi začínají jezdit tenké bílé čárky které jdou vidět velice těžce.... Takže nevíte čím to bude rozhodně to nebude obrazovkou ale asi to bude grafikou nebo tím portem grafiky.... Takže nevíte čím to je a nenapíšete mi popřípadě nějakou dobrou grafiku za rozumnou cenu ? Děkuji...

Je to pripojene cez VGA alebo jak presne? Nema monitor aj DVI? Ak ano prepoj to na DVI.
Neni k PC pripojene nieco co ma spojenie s nejakou spolocnou antenou? Ak ano tak odpojit.
Moze to robit aj trebars nejaky WiFi router alebo mobil ak je tesne vedla vedenia alebo aj rusenie z 230V zastrcky, ak su nahovno rozvody & monitor sucasne, a na ten okruh je napojeny aj nejaky motor apod.
P.S> moze byt na hovno aj zdroj v PC. Grafiku samotnu by som moc nevinil.

Ano mám to přes VGA ale na VGA mám port bez něho to jinak nejde. DVI mám jen u nového monitoru a tam to nepomůže a u starého DVI nemám, protože monitor mi dal kámoš. S anténou nic spojené nemám mobilem to není ten tady nemám router mám na stole skusím ho odpojit a potom napíšu. A problémy s elektřinou máme občas elektřina zajiskří bouchne takže ji musíme znova nahodit párkrát mě už aj kopla...

Elektrina k tvojej rozvodnej skrini je ok, a od nej si to mas spravit. Zavolaj elektrikara nech aspon podotahuje zastrcky, a vysvetli mu aj co iskri. Ak ti iskri zdroj PC, tak ten zdroj vyhod skor nez ti zapali barak
P.S> a nepodotahovane hlinikove draty v zastrckach mozu sposobovat aj tie pruhy na monitoroch

No skusil jsem to v obyváku tam bylo to samé zapojil jsem vše do prodlužovačky která je obyváku logicky.... A po zapnutí nebyly žádné čáry... Na ploše jsem nevyděl nic ale potom zapnu hru a najednou jezdí zase ty samé čáry tak šteluji VGA a najednou tak 4 cm čáry co pomalu jezdí po monitoru tak vypnu hru jdu na net a tam tenké čáry které jezdí po monitoru jak jsem tady psal při vytahování ze zásuvky mi zase zajiskřila takže jsem se lekl teď jsem v pokoji na starém monitoru a nic nevidím....