Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátečník

Zdar, budu si poprvé sestavovat PC a chtěl bych se zeptat jestli utrácet za SSD, když na PC převážně hraju hry a nemám v PC důležité soubory. Taky bych se chtěl zeptat jestli si k PC musím koupit USB řadiče. Díky

Dobře tak jsem to chtěl pouze potvrdit, podle mě ten co tvrdí že je to jen marketing atd.. SSD nikdy neměl. Kupoval jsem ho lehce jetý, značka Intel zápis co jsem měřil kolem 250mb/s model přesně nevím. Ale co vím je to, že už nikdy nechci mít systém na něčem jiném než je SSD. Vyhazování peněz je spíše CPU od Intelu, GPU od Nvidie a super high tech OC MB a RAMky...nic z toho nepřidá systému takovou svižnost jako SSD.

SSD je spíš marketingový tah. V PC ti není celkem k ničemu.

A SSD jsi hádám nezkusil. V nižší cenové hladině je škoda za něj utrácet peníze navíc, které se dají narvat do hrubého výkonu. Pokud je to počítač na slušné úrovni, má SSD smysl. Pokud odhlédneme od možné poruchovosti, je práce v systému běžícím z SSD úplně o něčem jiném. Výhody nekončí rychlým startem, kde odpůrci říkají, že si počkají a potom už rozdíl není znát. Celý systém je mnohem svižnější.
Jinak nemůžu říct, že bych SSD dával nějakou přehnanou péči, normálně je používám, mám doma čtyři a naprostá spokojenost, zpátky bych nešel.

Kdo zkusí SSD, nikdy už nebude chtít jinak. Na negativisty se vykašli.