Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava vodní chlazení

Zdar, chtěl bych poradit nějakou sestavu. Moje podmínky jsou -
Cena okolo 30 000kč.
Vodní chlazení.
16GB ram.
Bez SSD.
Windows 8, herní grafiku a procesor aby to rozjelo novější hry:)

Co pořád máte s tím vodníkem?
Nevidím důvod kupovat "levný" klapající krám s možným rizikem koupele desky při poruše hadice nebo spoje a navíc stejně jde pořád o chlazení vzduchem.
Jsi si jistý že u herního PC je potřeba/bude využito 16GB pamětí, já tedy rozhodně ne.
Návrh herního stroje Intel i5 HR + OS Win7 /30 499,-/

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 1HIW012NU0012N1H012MZN011Y0R012I1X012MYM011O1X0115 5I012JW001

Na CZC.cz je sestavení/otestování a instalace OS zdarma.