Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrčení externího HDD

Zdravím,
dnes mi začalo v mém ext. hdd (WD Elements 1TB) chrčet a při zapojení k PC se nenačte. Chtěl bych se zeptat nějakého odborníka přes IT. Já jsem v tom docela jelito a nechtěl jsem do toho rejpat, aby se to nepoškodilo ještě víc.
Předem díky za každou odpověď. :)

pokud se povede spustit crystaldiskinfo (a něco přes usb vyčte), uvidíš v jakém je stavu.

bohužel, podle návu "elements" to vypadá špatně:

rozměry 111 x 15 x 82 mm (d x v x š)

pravděpodobně uvnitř nemá extra sata/usb převodník, ale jde o laciný neopravitelný usb disk.

Mám ten samý exterak a taky mi to kdysi udělalo nechtěl se připojit tak jsem to porád zkoušel a rozchodil se a od té doby funguje už dloho bez závady akorat v něm někdy zachrčí jako tenkrát když nešel připojit.