Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSHD vs HDD

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit zda je SSHD výrazně rychlejší než-li HDD (7200rpm). SSHD - 2TB ST2000DX001 to jest jméno, vyplatí se? Budu ho chtít na jak office, hry tak i grafiku ale třeba i surfing po netu.
PC sestava: XrHPGX

Ne, neni vyrazne rychlejsi, pokud je v SSHD ta hlavni cast, co je pevny disk 7200 ot., tak je o neco rychlejsi nez bezny 7200 ot. disk, ale pokud je tam 5400 ot. disk, tak je to SSHD dokonce pomalejsi nez bezny 7200 ot. disk. Ta cache (SSD cast) to uz nezachrani.