Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní her zčerná obrazovka

Dobrý den mám nepříjemný problém přihraní her se mi hra sekne zčerná monitor a bud zůstane černý a je nutný restart nebo se hra minimalizuje a nejde maximalizovat nebo se hra vypne a objeví se zpráva že grafické ovladače přestaly pracovat a budou obnoveny.Toto se děje řekl bych náhodně někdy hraju 6 hodin bez problému a někdy stačí hodina a je problém.
Systém i7 5930k
gtx 970 g1 gaming SLI
Fortron Aurum Pro 1200

Teploty OK? Ech, další futrón... Že ta nádhera dá sto ampér na dvanáctce větvi ještě neznamená, že jsou parametry /zvlnění, poklesy,.../ v normě, kterou očekává deska i karta. Věnuj to fotrovi na svářečku a kup Season.