Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zastrcky u grafiky

Dobrej chtel bych se jen poptat.Kamos chce preinstalovat odemne pc ale dal jsem kabel crt-modra zastrcka do zastrcky a nejak nereaguje obraz.Tak bych chtel vedet jestly muze mit vliv to ze trebas pouzival jinou zastrcku trebas tu dvi-bila zastrcka.Jestly tohle muze delat problem ted s tou zastrckou crt.Jestly trebas to neni v biosu prehozene na ctr a teda se ted nedostanu na obraz.Nebo jestly by se to melo normal standartne rozbehnout na jakoukoliv zastrcku?diky za rady.

Jsou tu stateční, co ten "kondenzovaný" "text" dokázali přečíst?
Rada jedině možná: "Odnést to někomu, kdo umí nejen psát, ale rozumí výpočetní technice na mnohem vyšší úrovni."
Poznámka.: To "ctr" je asi myšlené "CRT", ač nebylo nikdy v životě viděno.

dal jsem kabel crt-modra zastrcka do zastrcky a nejak nereaguje obraz.Tak bych chtel vedet jestly muze mit vliv to ze trebas pouzival jinou zastrcku trebas tu dvi-bila zastrcka.Jestly tohle muze delat problem ted s tou zastrckou crt

-grafice je jedno,jestli je připojený CRT nebo LCD monitor.Záleží na konektoru.
-modrou zástrčku = VGA do DVI asi nenarveš.
Jestli má monitor oba vstupy,tak se to nastavuje v jeho setupu,zda má brát signál z VGA nebo DVI.