Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nezapne

Dobrý den. Mám tento počítač: http://support.hp.com/cz-cs/product/HP-Pavilion-HP E-h9-Phoenix-Desktop-PC-series/5258492/model/52856 68/
Po stisku tlačítka zapínání PC, začne počítač startovat: zapne se zdroj, roztočí se větráčky, zapne se vnitřní LED osvětlení skříně, cca na 7-8 sec. se rozsvítí LEDka indikující činost disku (pak zase zhasne). Po asi 20ti vteřinách se pokus o nastarování PC ukončí, PC se vypne a po krátké době (cca po 10ti vteřinách) se celý proces automaticky opakuje (neustále dokola) - Windows 7 nenaběhne - vlastně se ani nespustí monitor (který mám neustále zapnutý a probouzí se vždy spolu se systémem).Zkusil jsem vyčistit usazený prach na větráčcích a ve skříni vůbec, ale nepomohlo to.
Poradí někdo čím by to mohlo být? Díky

Ano osvětlení je původní.
Co myslíte těmi "dalšími změnami"? Jako jestli jsem na hardwaru PC prováděl nějaké "vlastní vylepšování"? Ne neprováděl.
Nerozumím pojmu POST.

Nicméně rada od Tommyho5 mi nakonec byla platná ze všeho nejvíc - PC už mi chodí.
TOMMY5, ještě jednou dík moc za ten tip.