Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením disku (notebook ho nenačte)

Caute. Na starém ntbk mi tenhle týden odešla základní doska. Vytáhl jsem z noťasu HDD a kvůli zkopírovaní dat z tohto HDD koupil ICY BOX. Problém je ten, že když tenhle HDD přes USB připojím k firemnímu ntbk, tak mi ntbk připojení nového zařízení ohlásí, ale nenačte mi ho (v Total Commanderu ho jako další disk nevidím).
Nevíte, kde může být problém?
Děkuji.

"Operace se nezdařila, protože zobrazení kontroly Správa disků není aktuální. Aktualizujte zobrazení pomocí aktualizační úlohy. Pokud potíže potrvají, zavřete konzolu Správa disků a znovu ji spusťte nebo restartujte počítač".

Restart ani znovuspuštění nepomohlo :(

Nechaj ho strceny vo vypnutom stave a zapni PC. Ked to bude blbnut aj potom tak bud mas tie windows administratorom uplne rozdrbane, alebo je ten disk v riti, alebo ten box nejak meni cisla sektorov, co by ale nemal.
Skus nabootovat napr. live linux, ze co povie on.
P.S> a skusaj to strkat do USB portov vzadu na bedni, ne vpredu.