Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon

Dobrý den, znova mám problém, totiž využitie hardwaru:

CPU: 99%
RAM: 97%
HDD: 100%
Sieť: 1%

Je to normálne když mám spustenú len jednu aplikáciu cez ktorú uploadujem súbor na server?

Jedná sa o notebook A55A s týmito hardwarovými parametrami:
CPU: 2x 2.4GhZ
RAM: 4GB 1333MhZ
HDD: 500GB 5400rpm

Dalej by som sa chcel spýtať ako mám obmeziť to aby jeden určitý proces využíval maximálne určité % týchto harfwarových komponentov. Totiž proces:

Procesy systému Windows
System [Microsoft Corporation] ntoskrnl.exe

využíva asi vätšinu CPU a čítanie/zápisu HDD (ram využíva práve aplikácia cez ktorú uploadujem)

Ako mám zameziť aby Hardwarové komponenty nešli na viac ako 80-90%?

-štart > do vyhľadávacieho poľa > msconfig
-na karte "Startup", kliknúť na disable all
-na karte "Services", kliknúť na "Hide all Microsoft services" a tiež všetko neMicrosoftské zakázať..

http://www.solvusoft.com/cs/files/chyba-virus-odst ranit/exe/windows/microsoft/microsoft-monthly-secu rity-update/ntoskrnl-exe/

Problémy s Ntoskrnl.exe lze připsat poškozeným nebo chybějícím souborům, neplatným položkám registrů spojených s Ntoskrnl.exe nebo napadení virem / škodlivým softwarem.

Tyto ntoskrnl.exe chyby mohou být konkrétně způsobeny:

Poškozené klíče registru Windows spojené s ntoskrnl.exe / Microsoft Monthly Security Update.
Napadení virem nebo škodlivým softwarem poškodilo soubor ntoskrnl.exe nebo související programové soubory Microsoft Monthly Security Update.
Jiný program záměrně nebo omylem vymazal soubory spojené s ntoskrnl.exe.
Jiný program je v konfliktu s Microsoft Monthly Security Update a s ním sdílenými referenčními soubory.
Přerušení sťahování nebo nedokončená instalace softwaru Microsoft Monthly Security Update.