Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač mi začal blbnout

Ahoj! Mám takovej dotaz ohledně co si mi děje teď s počítačem.Jde o to že jeste včera mi jelo všechno v naprostém pořádku nic se nesekalo a vše bylo OK. Ale dneska jsme chtěl hrát CS:Go ale šíleně si mi trhal a padaly FPS. I v prohlížeči mi na YouTube se mi začali sekat videa a vše se seká. Koukal jsem a zjistil jsem že procesor je ted hrozne vytizenej. Mistama je vytizenej i na 99- 100%. Nevím si rady. Je možné že to má i spojitost s tim že mi pc trošku spadl. Mám ho normálně na zemi ale zatáhl jsem za sluchátka a spadl. Budu moct rád za každou pomoc :)

No tak ak ti spadol tak asi ti nedolieha poriadne chladic na PROCESORY, A zaroven aj skontroluj kable ci su dobre a poriadne zapojene a aj RAM, Graficku kartu, DISK !
A potom ak ti bude nadalej blbnut tak skus si nainstalovat toto a nechaj preskenovat si pocitac: mbam
Mozno mas neaky haved v systeme...