Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace knihovny DBG - nová verze

Dobrý den,
rád bych vás požádal o radu. již delší dobu mám problém s knihovnou DBGHelp.dll. Často mi díky ní restartuje celý počítač. Již jsem se tu jednou ptal a to mě přivedlo právě k novým verzím knihovny DBG. Našel jsem je na této stránce -

http://www.microsoft.com/whdc/devtools/debugging/de fault.mspx

Proto bych chtěl znát váš názor na přeinstalování této knihovny novější verzí. Nerad bych udělal nějaký fatální zásah do systému. Vrátí případné obnovení systému instalaci zpět do původního stavu?

Velice díky za pomoc

Má konfigurace:
OS - win XP
procesor - intel pentium 4, 2,8 GHz, duocore
graf. - ATI radeon X1600
RAM - 2x512
zvuková karta realtek

no knihovnu DBGHelp.dll muze met i program u sebe - chtelo by to spis vedet ktera dbg zazmatkovala (pri jakem programu to kixlo)

ja kdyz si dam vyhledat na kompu DBGHelp.dll vidim ze to ma u sebe dost programu

napis blizsi info
u ceho se ti to stane
jaka DBGHelp.dll (cesta)
v cem tkvel puvodni problem
mas instalnuty "symboly"?
je to bezpodminecne nutne ladit?