Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcny ventilator?

Dobry den...prosim vas dnes som si vsimol ze mi nefunguje ventilator na procesore...len tak sa sem tam pohne dolava doprava inac stoji a nehybe sa...bojim sa aby sa mi neprehrial pc tak ho radsej nezapinam ale funguje vsetko normalne inak...nemohli by ste mi poradit v com by mohol byt problem?...skusil som ho vycistit od prachu no nepomohlo to...(nevyznam sa velmi do pocitacov)...mam procesor amd athlon 64x dualcore 4000+...dakujem za skoru odpoved.

No tak ak sa netoci tak asi odisiel do vecnych lovysk. Skontroluj ci je dobre napojeny kabel na neho zo ZDROJU.
Ak je dobre ten kabel od ventilatoru zapojeny a stale nefunguje tak skoncila jeho zivotnost a musis si kupit novy. Vyber ho a chod do predajni nech ti daju s podobnou velikostou iny...