Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ...nejde spustit windows

Ahoj, prosím o radu s problémem. Mám notebook Lenovo a při zapnutí se zobrazí ,, Spouštění systému windows,, a nic víc to nedělá, zůstane to jen na tomhle. Zkusil jsem noťas na tvrdo vypnout a znovu zapnout. Objeví se Oprava spouštění systémů. Včera se mi tohle stalo prvně a pak se systém zapnul a windows se otevřel. Dnes už dvě hodiny zkouším to samé ale bohužel se nedostanu dál než na Opravu spouštění systémů................ta kontrola když dojede do konce tak se potom zobrazí ,,Spouštění systému windows,, a zase je to stejné, nic se neděje a windows se nespustí. Prosím o radu co s tím, děkuji Miro

Mas tam nejaka sva uzivatelska data? Potom bude nejlepsi vydelat disk, pripojit ho jako datovy do nejakeho jineho pocitace a data z nej odzalohovat jinam.

Jinak urcite v manualu najdes nejakou klavesovou zkratku, kterou se spousti obnova tovarniho stavu notebooku do podoby, ve ktere jsi ho pustil prvne.