Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční přehrávání videa, PC se zasekne

Dobry den,už nevim co mamdělat tohle je posledni šance,nefunguje mi vubev zadne video a pri instalaci ovladace wdm to napise ze zařizeni bude zdrejme nespravne pracovat,plsss poradte co mam dělat?

Bylo: "WDM,prosim poradte" Zde evidentně user neví, jaký je rozdíl mezi přehráváním a zachytáváním videa. (touchwood)

je zajímavé sledovat, jak se celá diskuse vine okolo problému, co vlastně tazateli nefunguje...

spustim jake koliv video a zasekne se cela pracovni plocha respektive se seka a nic se nespusti vzdy jen bylej obraz v tom prehravaci v jakem koliv,pred tim nez sem mel tuhle gafiku tak vse fachalo v poho takze sem usoudil ze to je grafikou nebo ne?

víš, ono je to všechno trochu složitější. Video se dnes přehrává většinou tak, že přehrávač volá funkce DirectShow, což je součástí DirectX. Tudíž chyba může být i v ovladačích, ale daleko spíše tu chybu nalezneš v poškozeném DX nebo poškozených či přes sebe přeinstalovaných kodecích.

A když je bylej obraz, zkusils to video v jiném přehrávači? Co je to za formát?

ano skusil na přiklad ve winamu se seka pracovni plocha lechce jen prehraje zvuk ale obraz ne,mno formatem to neni skousel sem vsechny mozne formaty a nic-zadna změna

ne preinstalaci se kodeky zachovaji (soubory vetsinou *.ax) zkus to v prehravaci co ma vlastni kodeky (km pouziva hlavne libav)jestli to v tom pujde urco budou na vine kodeky v systemu (odinstalovat popripade preinstalovat)

tak sem KMplayer instnul a kdyz sem skusil tedy video tak to sami jako Windows media player-zaseknuti cele pracovni plochy neprehral ani zvukjen se cela pracovni plocha zasekla

tak ja si thread jeste jednou projizdim ..
shrnme to
video nejde explorer tuhne
ovladace spatne grafarny odinstalnuty dobry nainstalnuty (restartils?)
rozhrani direct x je v pohode? (nemelo by to s tim souviset ale vsechno je mozne)
klikni pravou myskou na muj pocitac spravovat spravce zarizeni (jsou veskera zarizeni rozpoznana?,neni tam nejaky zluty otaznik?)

direct x start spustit napsat dxdiag zkus test koukni jestli nehlasi chyby

tak ja si thread jeste jednou projizdim ..
shrnme to
video nejde explorer tuhne
ovladace spatne grafarny odinstalnuty dobry nainstalnuty (restartils?)
rozhrani direct x je v pohode? (nemelo by to s tim souviset ale vsechno je mozne)
klikni pravou myskou na muj pocitac spravovat spravce zarizeni (jsou veskera zarizeni rozpoznana?,neni tam nejaky zluty otaznik?)

direct x start spustit napsat dxdiag zkus test koukni jestli nehlasi chyby

takze direct hlasi ze je vse v pohode,zadny otaznik nic,skusil sem i systemove informace tam je u vseho OK,tak ja nevim::)

tak ja si thread jeste jednou projizdim ..
shrnme to
video nejde explorer tuhne
ovladace spatne grafarny odinstalnuty dobry nainstalnuty (restartils?)
rozhrani direct x je v pohode? (nemelo by to s tim souviset ale vsechno je mozne)
klikni pravou myskou na muj pocitac spravovat spravce zarizeni (jsou veskera zarizeni rozpoznana?,neni tam nejaky zluty otaznik?)

direct x start spustit napsat dxdiag zkus test koukni jestli nehlasi chyby

takze direct hlasi ze je vse v pohode,zadny otaznik nic,skusil sem i systemove informace tam je u vseho OK,tak ja nevim

hmm a pomohlo by kdybych kompletně smazal harddisk na kterem mam instalovane vsechny ovladace atd i windows a znovu naformatoval?

nejjednodusi bude preintalovat cely windowsy
a pokud to bude blbnout i potom, tak je nejspis ta grafarna v haji

heh preinstloval delalo dal takže sem se zeptal techniku z czechcomputer a rekli ze uz tenhle problem resili a neviresili tak se grafika musela vymenit za ATI takže budu posilat z5 DO CZECHCOMPUTER NA REKLAMACI doufam ze me ji teda vymeni za ATI Radeon,jinak diky všem co mi tu poradili:-D;-)