Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení 3 monitorů a 1 televize

Zdravím,
aktuálně mám zapojené 3 monitory (2x DVI a 1x HDMI). Všechny monitory jsou přes grafickou kartu Nvidia GTX 660. Chtěl bych si ještě připojit televizi, jenže na grafické kartě už není místo pro HDMI, tak jsem to dal do zákl. desky. Bohužel se mi nezobrazuje televize vůbec, ale když ji napojím místo jednoho monitoru přes grafickou kartu, normálně jede. Moje otázka tedy je, jestli jde napojit televize do zákl. desky, když nemám místo na grafické kartě.

Děkuji za každou pomoc

Beru zpět svou první odpověď, myslel jsem úplně něco jinýho :-)
Každopádně, pokud to připojíš do zákl. desky, tak to pojede přes integrovanou grafiku - grafika v CPU, takže v nějakým ovládacím softwaru budeš muset nastavit výstup i na tu integrovanou ...
Záleží jaký máš CPU, u Inteláckých CPu má 90% integrovanou grafiku, u AMD je to už horší, možná ti v CPU chybí, ale to je taky možná blbost - pak by nebyl na výstupu HDMI ...