Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GX630x notebook

Caute lidicky mam notebook MSI GX630x a kdyz ho zapnu tak po chvilce mi vyskoci tohle:

NVIDIA Boot Agent 249.0542
Copyright (C) 2001-2005 NVIDIA Corporation
Copyright (C) 1997-2000 Intel Corporation
PXE-E61: Media test failure, check cable
PXE-MOF: Exiting NVIDIA Boot Agent

Boot Failure
Press any key to continue

A tohle mi pise pokazde i kdyz ho vypnu a zase zapnu nevi nekdo co stim udelat dekuji moc :) ja uz nevim co mam skouset a kdyz sem tam skousel davat CD tak nic . Byl tam predtom OS Vista . ale dostal sem ho bez hdd. ten sem si dal svuj a nevim cim to je ze me nepusti ani instalacka dekuji za radu :-)

jj chapu a co vse tam ma byt zaple. Mam to tam v BIOSU takhle

Boot Configuration
Full Screen Logo Display (Disabled)
Quick Boot (Disabled)

Set Boot Piority
Select 1st Boot Priority (CD/DVD Rom)
Select 2st Boot Priority (Disabled)
Select 3st Boot Priority (Disabled)
Select 4st Boot Priority (Disabled)

Pokud chceš bootovat z CD/DVD : Necháš to tak jak je a do CDromky vložíš DVD systému Windows a počítač restartuješ, začne se bootovat z CD/DVD. Takto se instaluje nový systém.

Pokud už máš nainstalovaný systém : Dáš jako "Select 1st Boot Priority" HDD - bude tam nějaký název, tak ten dáš na první místo - bude se bootovat z disku systém ti klasicky naběhne.

Tyhle dva postupy platí pouze pokud je disk v počítači funkční a BIOS ho vidí, pokud ho nevidí nebo tam není, nemůžeš z něj bootovat - logické co :-)

jak se nastartuje a zmacnku F11 tak mi skci cerna obrazovka a vni modre okno kde se pise

Pleas select boot device:
NVIDIA Boot Agent 249:0542
Enter Setup

a kdyz zmacknu enter setup tak mi zase vyskoci BIOS tak uz fakt nwm poradte diky moc