Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 750 Ti low profile

Dobrý den. Chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s touto low profilovou verzí od GTX 750 TI. Zajímalo by mě ... jak moc razantní bude rozdíl mezi touto levnější lowprofile a nějakou dražší třeba od MSI a podobným... Díky :)

pokiaľ chceš tento čip porovnávať s niečím..tak rozhodne nie s MSI. To je len výrobca celej grafickej karty. GTX750Ti môžeš porovnávať s inými grafickými procesormi, napr. od AMD. Tam GTX750Ti výkonom konkuruje kartám od AMD s čipmi Radeon R7. No ani to nieje rozhodujúce na výkone celej grafickej karty. Treba pozerať aj na:
-veľkosť pamäte GDDR
-typ pamäte GDDR
-rýchlosť pamäte GDDR
-šírku dátovej zbernice medzi GPU a pamäťami
-počet výpočtových jednotiek, tzv. stream procesory, v samotnom GPU

GTX 750ti jakožto konkurent v ceně a výkonu je r7 260x, ale pro mě vyhrála 750 ti ...

-pre mňa zase Radeon R7čka!

watch

-napr. tu máš jedno video, kde sa porovnáva GTX750Ti a Radeon R7 265..rozdiel v fps ani tak nejako nieje extrémny, no R7 265 dá nejaké to fps na viac. Ale každopádne je AMD oproti GTX o dosť v predu, čo sa týka grafického výkonu..a to nielen medzi R7 265 a GTX750Ti..

Proč tu zatracenou věc neřešíte v jednom vláknu, ale drobíte to do mnoha?!a ještě?!
Zdroj se nejspíše ještě bude vybírat: http://pc.poradna.net/q/view/1377229-vymena-zdroje -pro-znackovou-sestavu, http://pc.poradna.net/q/view/1380531-12-v-zdroj-vs -grafika. S kartou také je to na dlouhé lokte: http://pc.poradna.net/q/view/1364357-gainward-gtx7 50-ti-gs-2gb-ddr5 - zde je i ten zázrak, kam to chce nacpat, http://pc.poradna.net/q/view/1383635-problem-s-gra fickou-kartou - obojí značeno "vyřešené" a přesto zase sem schválně plesknete další vlákno!

Zajímalo by mě ... jak moc razantní bude rozdíl mezi touto levnější lowprofile a nějakou dražší třeba od MSI a podobným

Slovo: "touto" vyznačeno tučně, protože je zcela jasné, mimo vaší osoby, že nikdo nebude tušit, co slovem: "touto" máte vůbec na mysli!! Nedal jste žádný odkaz na konkrétní GK, takže koule vytáhnou a leštit, že?!
Na czc jsou dvě: Gigasra*cka a Zotac - U Gigasra*ky prodejce neuvádí, zda v balení je LP držák, Zotac má v balení uvedené typy LP držáků. Sice oba budou řvát v zátěži dost, ale Zotacu bych rozhodně dal přednost. Ticho to ovšem nebude. Co se týče výkonu, lze snadno porovnat údaje.
Ale vy si budete svéhlavě vést svou jako u zdroje a pro sichr lze očekávat další zbytečná vlákna.

Poznámka: Pokud je to tento křáp, pak nechápu, proč je tu vůbec řeč o low profile GK, když se tam vejde normální!

Šlo mi jen o to že sem narazil na tu gygasračku low profile. Zdroj už mám koupený nový a zapojený a funknční bez problému. Jde mi jen o to že proč bych si měl kupovat nějakou mega mordu do pc co jen leží vedle stolu a zbytek mi ukazuje monitor ... proč si kupovat o jeden tisíc dražší velkou píčovinu s designem ze star wars která vošukala crysis jen proto aby v průhledný bočnici vypadala jakože vyskočí a začne tasit laserovej meč či co to tam ti ufoni dělaj. Pokud je rozdíl ve snímcích ve hrách cca 1-2 fps nižší tak tu tisícovku uberu ... a hlasitost chlazení je mi šumák už tak sem si koupil seasonic kterej měl bůh ví jakou oblíbenost a přitom je třikrát hlasitější než ten vjetnam co tam byl předtim :) (ano za to nejspíš může ta cena) vlákno o tom že grafika nefunguje ... byla se změnou tý co mám tod do staršího pc. Vyřešeno. To že se radši nechám dvacetkrát informovat o tom co je nejlepší od někoho kdo tomu rozumí víc než já je pro mě pořád lepší než si koupit právě nějakou vesmírnou loď za 5000 když můžu mít stejnej výkon s něčim za 4000. Další vlákno jen proto, aby byla věčí pravděpodobnost toho že si toho někdo všimne. Navíc takové vlákno jsem tu nenašel a na internetu jsem nenašel žádné obsáhlejší review této low profile gyga sračky. Jinak díky za pozitivní odpověď :))))

Zjevně nechápete význam slova: "positivní" ono to vaše otravné nevychované pruzení může dopadnout tak, Že se vámi už nebude nikdo zabývat!
Podle vývinu bych asi doporučoval jiným se vašimi umělými problémy vůbec nezabývat. Toto bylo naprosto zbytečné vlákno, jen pro vaše hloupé "potěšení".

Zřejmě je tady špatně pochopena spíš ironie a význam tohoto vlákna ... kde mě nejde o to že chci poradi s koupí karty, ale vysvětlit jak moc velkej je rozdíl ve hře s touto verzí gtx 750ti (od tohoto výrobce jak chytře byl pojmenován gygabla bla bla bla bla) Vy to okamžitě spojujete se staršímy vlákny a pouštíte se do mě. To že jsem zvědavý a chci si nechat poradit je na této stránce Poradna.net asi špatně, ale vaše narážky a pojmenování různých věci je asi velice vyspělé a scela v pořádku a já tady budu ten špatnej. To mi stačí díky :) .

Tak v takomto prípade platí to čo som už napísal vyššie..záleží na:

-veľkosti pamäte GDDR
-type pamäte GDDR
-rýchlosti pamäte GDDR
-šírke dátovej zbernice medzi GPU a pamäťami
-počete výpočtových jednotiek, tzv. stream procesory, v samotnom GPU

Grafická karta je len obyčajná doska plošného spoja, na ktorú sa integruje GPU a pamäte. Výrobca GPU - NVIDIA, alebo AMD daný čip vyrobia a vyvezú do spoločnosti kde to integrujú na plošák. Dalej sa tam dáva aj iná kopa súčiastok, vrátane GDDR pamätí. V takom prípade to či ASUS, GIGABYTE, alebo MSI tú DPSku osadí je jedno, a vo výkone to nehrá rolu. Vtedy sa ale väčšinou v tomto smere hľadí na samotnú kvalitu..